خیام، میزبان میهمانان عراقی

محمود ملاطلال استاندار و شمری رئیس کمیسیون حقوقی مجلس استان واسط عراق در سفر به خراسان رضوی از مجموعه خیام نیشابوری بازدید کردند.

خیام، میزبان میهمانان عراقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل، امروز شنبه 13 مرداد با اعلام این خبر اضافه نمود: در این بازدید مهدی فروزان مدیر کل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی و مرتضی فراتی از نمایندگی وزارت خارجه استان مسئولان عراقی را همراهی کردند و در آرامگاه حکیم خیام مورد استقبال فرماندار و دیگر مسئولان نیشابور قرار گرفتند.

او با بیان این که توسعه مناسبات گردشگری و سهولت حضور زائران عراقی به استان خراسان رضوی در این سفر بررسی گشت، ادامه داد: همچنین هدف از سفر به نیشابور نیز معرفی قابلیت های گردشگری و تاریخی و فرهنگی این شهرستان است.

بیدخوری یاد آورگشت: حضور زائران عراقی در خراسان رضوی به ویژه مشهد مقدس افزایش چشمگیری داشته است.

به گفته او بازدید از آرامگاه عطار، فضل بن شاذان و مجموعه قدمگاه و دیگر اماکن فرهنگی و تاریخی نیشابور از دیگر برنامه ها بود.

منبع: chtn.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "خیام، میزبان میهمانان عراقی"

به گزارش خبرنگاران، چند روز پیش جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران به خبرنگاران گفت که قصد دارند تا پس از بررسی های لازم به همه هتلها اعلام کنند که از گردشگران خارجی نرخ ارزی دریافت شود. مانند همه کشورهای دیگر. اما این اقدامی بود که از مدتی است هتلداران آن را انجام می دهند...

تیم استقلال با استقبال مردم وارد عسلویه و سپس هتل محل اقامت خود شد.

به گزارش خبرنگاران، نشست خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صداوسیما امروز دوشنبه 22 مرداد با حضور علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما برگزار شد.

مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرایان گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته از محل منابع ملی مبلغ 100میلیون ریال اعتبار برای بهسازی و مرمت موزه صنایع‌دستی و مردم‌شناسی شهرستان که در محل بنای تاریخی کاروانسرای سرایان دائر است، اختصاص یافت.

به "خیام، میزبان میهمانان عراقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خیام، میزبان میهمانان عراقی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید