نمایشگاه نگاهی به خبرنگاری و روزنامه نگاری ایران قدیم در موزه عظیم خراسان برگزار می گردد

به گزارش تفطن، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، نمایشگاه نگاهی به آثار خبرنگاری و روزنامه نگاری ایران قدیم در محل موزه عظیم خراسان در مشهد از 16 تا 27 مردادماه جاری برگزار می گردد.

نمایشگاه نگاهی به خبرنگاری و روزنامه نگاری ایران قدیم در موزه عظیم خراسان برگزار می گردد

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر امروز دوشنبه 13 مردادماه 1399 با بیان این مطلب اضافه کرد: در این نمایشگاه، تعدادی از روزنامه های قدیمی ایران از دوره قاجاریه، پهلوی اول و دوم، اوایل انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی به نمایش گذاشته می گردد.

او ادامه داد: ضمیمه های روزنامه ها، قبض های اشتراک و رسید قدیمی، سربرگ های اداری، کارت خبرنگاری، کتاب و جزوه ها، تمبر ویژه روز خبرنگار، دوات دان و قلم مخصوص خبرنگاران در دوره قاجار و... نمایش داده خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با بیان این که این مجموعه ارزشمند متعلق به سینا صابری مجموعه دار مشهدی است، اظهار کرد: او دانش آموخته رشته تاریخ و تمدن ملل اسلامی و الهیات و فقه و اصول و از محققان و پژوهشگران استان است که تا به امروز شانزده جلد کتاب منتشر نموده است.

او یادآور شد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، این نمایشگاه به صورت مجازی افتتاح خواهد شد، خبرنگاران علاقه مند نیز در صورت تمایل به بازدید حضوری با رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود، در تماس با موزه عظیم خراسان شماره تلفن 05137259311 می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1447

به "نمایشگاه نگاهی به خبرنگاری و روزنامه نگاری ایران قدیم در موزه عظیم خراسان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه نگاهی به خبرنگاری و روزنامه نگاری ایران قدیم در موزه عظیم خراسان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید