درخواست نماینده روسیه از ایران درباره حادثه نطنز

به گزارش تفطن، خبرنگاران : میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پاسخ به پیام توییتری کاظم غریب آبادی همتای ایرانی اش درباره سانحه نطنز در صفحه توییترش نوشت: کاظم عزیز، توییت شما را ملاحظه کردم. ما هنوز امیدواریم کسانی که آن عملیات خرابکارانه را در نظنز انجام دادند، موجب برانگیختن شما به ایجاد مشکلاتی در فرایند ادامه دار احیای توافق هسته ای، چنان که در آرزویش بودند، نشوند.

درخواست نماینده روسیه از ایران درباره حادثه نطنز

به گزارش به نقل از ایسنا، نماینده روسیه در وین در واکنش به اظهارات همتای ایرانی اش درباره اقداماتی که ایران در پاسخ به حادثه نطنز انجام خواهد داد، گفت که امیدوار است پیامدهای این سانحه مسئله ای در فرایند احیای ایجاد نکند.

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پاسخ به پیام توییتری کاظم غریب آبادی همتای ایرانی اش درباره سانحه نطنز در صفحه توییترش نوشت: کاظم عزیز، توییت شما را ملاحظه کردم. ما هنوز امیدواریم کسانی که آن عملیات خرابکارانه را در نظنز انجام دادند، موجب برانگیختن شما به ایجاد مشکلاتی در فرایند ادامه دار احیای توافق هسته ای، چنان که در آرزویش بودند، نشوند.

اظهارات اولیانوف در پی این مطرح می شود که غریب آبادی در صفحه توییترش نوشته بود: غنی سازی در نطنز متوقف نشده است؛ ایران واکنش نشان خواهد داد، از جمله از طریق برنامه ریزی برای اجرایی کردن چندین اقدام فنی که آژانس بین المللی انرژی اتمی این هفته از آن مطلع خواهد شد. فرایند جایگزینی سانتریفیوژهای آسیب دیده که شامل جایگزینی آنها با همان ماشین ها و با ظرفیت بیشتر می شود، فورا آغاز شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1904

به "درخواست نماینده روسیه از ایران درباره حادثه نطنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نماینده روسیه از ایران درباره حادثه نطنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید