دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره وری ست

به گزارش تفطن، خبرنگاران/فارس فرماندار شهرستان لامرد برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای پر کردن خلاء های علمی و بهبود بهره وری در کشور دانست.

دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره وری ست

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

حسین شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد در گفت و گو با خبرنگار تفطن با گرامیداشت چهلمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی حلقه رابط صنعت و بازار کار و آموزش دانست و گفت: اگر آموزش را جدی بگیریم بسیاری از مسائل حوزه کار و اشتغال حل می گردد. دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهبود بهره روی است.

وی جهاد دانشگاهی را نهادی فرا جناحی خواند و گفت: جهاد دانشگاهی بر خلاف سایر دستگاه ها از سواد بالاتری در امر مدیریت برخوردار است و ضرورت دارد این نهاد به مردم، نیروهای کار و صنعت شناسانده گردد.

فرماندار لامرد با اشاره به شتاب و توسعه صنعت در منطقه توضیح داد: درحال پیگیری های لازم برای توسعه فیزیکی و ارتباط و تاثیرگذاری جهاددانشگاهی مرکز لامرد با صنعت و به دنبال آن تربیت نیرو و پرکردن خلاء های آموزشی و علمی هستیم.

حسین شبانی نژاد با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: فضای خبرنگاری، فضای انتقال اطلاعات دقیق و واقعی به مردم است. در فضایی که گردش آزاد الاعات وجود داشته باشد جامعه به بالندگی می رسد.

وی اضافه نمود: تفطن باید مراقب باشند با ایجاد التهاب در زمین دشمن بازی نکنند و آرامش مردم بهم نزنند. خبرنگارهانباید اجازه دهند به ابزاری برای احزاب یا صاحبات قدرت تبدیل شوند و به رسالت خود بپردازند.

فرماندار لامرد فعالیت های خبرگزاری تفطن در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد: خبرگزاری تفطن یک برند در کشور است که مورد اعتماد مردم قرار گرفته و در شهرستان لامرد هم در کنار نقد عملنمودها، دستاوردها وخدمات دولت را به درستی منعکس نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1466

به "دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره وری ست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره وری ست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید