راه اندازی کمپین حفاظت از اقیانوس در تایلند

به گزارش تفطن، غواصان شرکت نماینده در طول غواصی خود، تشویق می شوند تا علاوه بر اینکه شناوری خود را کنترل می نمایند از اکوسیستم دریایی تایلند نیز محافظت نمایند.

راه اندازی کمپین حفاظت از اقیانوس در تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

بر اساس پروژه حفاظت از اقیانوس تایلند، سازمان گردشگری تایلند (TAT) رسماً کمپین حفاظت از اقیانوس و حفاظت برای غواصی بعدی را راه اندازی نموده است و به غواصان به منظور یاری به حفاظت از اکوسیستم دریایی تایلند، تخفیف در سفرهای غواصی را پیشنهاد می دهد.

غواصان علاقه مند تشویق می شوند که فقط سه مرحله آسان را انجام دهند؛ اول، آن ها باید با یک اپراتور غواصی شرکت نماینده در این طرح هماهنگ نمایند و اعلام نمایند که مایل به پیوستن به این پروژه هستند. پس از آن اپراتور ساحلی یک کیسه جمع آوری زباله خاصی به آن ها می دهد. دوم، غواصان درحالی که از شیرجه خود لذت می برند، زباله ها را جمع آوری می نمایند و کیسه های زباله را برمی گردانند و سپس روی گذرنامه غواصی آن ها مهر زده می گردد. سوم، آن ها می توانند از تمبر برای استفاده از تخفیف ویژه در سفر بعدی خود استفاده نمایند.

اپراتورهای شرکت نماینده در این طرح و سایت های غواصی به آسانی در تمام نقاط دریایی قابل دسترس هستند.

کمپین حفاظت از اقیانوس و حفاظت برای غواصی بعدی بخشی از پروژه Upcycling the Oceans است و با همکاری سازمان گردشگری تایلند، شرکت عمومی جهانی شیمی و بنیاد Ecoalf راه اندازی شده است. هدف آن ها علاوه بر تبدیل خرده پلاستیک های موجود در اقیانوس به نخ و پارچه، تمیز کردن اقیانوس و جلوگیری از تخریب آن است.

منبع: کجارو / traveldailynews.asia
انتشار: 1 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 438

به "راه اندازی کمپین حفاظت از اقیانوس در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی کمپین حفاظت از اقیانوس در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید