روسیه ناوشکن آمریکایی را رهگیری کرد

به گزارش تفطن، وزارت دفاع روسیه از رهگیری ناوشکن آمریکا از جانب نیروهای دریایی روسیه در دریای سیاه خبر داد.

روسیه ناوشکن آمریکایی را رهگیری کرد

به گزارش گروه بین الملل تفطن، وزارت دفاع روسیه امروز (دوشنبه) خاطرنشان کرد، ناوگان دریایی روسیه در دریای سیاه یک ناوشکن آمریکایی را رهگیری کرده است.

بنا بر گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، نیروهای دریایی آمریکا در اروپا در بیانیه ای اعلام کرده بود که ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و گروه رزمی که آن را اسکورت می کنند، در حال اعزام به سمت ناوگان ششم نیروی دریایی آمریکا است.

بر اساس این گزارش، ناوگان ششم نیروی دریایی آمریکا فرماندهی نیروهای دریایی آمریکا در اروپا و سواحل غربی آفریقا را برعهده دارد.

وزارت دفاع روسیه امروز (دوشنبه) تأکید کرد، ناوگان نیروی دریایی روسیه در دریای سیاه به طور مداوم در حال رهگیری ناوشکن یو اس راس آمریکا است که در تاریخ 14 آوریل (دیروز یکشنبه 25 فروردین) وارد آبهای دریای سیاه شده است.

بنا بر بیانیه وزارت دفاع روسیه، این ناوشکن آمریکایی در زمان ورود به دریای سیاه رهگیری شده و با استفاده از تجهیزات رادیویی ساحلی ناوگان روسیه تحت نظارت مستمر واقع شده است.

بر اساس اعلام نیروی دریایی روسیه، ناو گشت زنی واسیلی بایکوف و ناو شناسایی ایوان هورس روسیه مسئول نظارت بر فعالیت های ناوهای آمریکایی در دریای سیاه شده اند.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 360

به "روسیه ناوشکن آمریکایی را رهگیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه ناوشکن آمریکایی را رهگیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید