روی خوش ای اف سی به تیم های غرب آسیا

به گزارش تفطن، با تغییر برنامه کنونی، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ارسالی اعلام نموده باشگاه های غرب آسیا می تواند در صورت صعود از مرحله گروهی، در ثبت نام جدید، نفرات جدید را برای مرحله یک هشتم پایانی معرفی نمایند.

روی خوش ای اف سی به تیم های غرب آسیا

بازیکنان جدید از یک هشتم وارد می شوند

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به دبیران فدراسیون های عضو از تغییر برنامه بازی ها در مرحله یک هشتم پایانی اطلاع داد.

در این نامه آمده است:مستحضر باشید تصمیم برای برنامه جدید رقابت ها در تاریخ 11 مارس (20 اسفند) اخذ شده است و توسط کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در 19 مارس (28 اسفند) به تصویب رسیده است.بر این اساس، با توجه به اینکه دو رویداد مهم و بین المللی فوتبال (فیفا) یعنی کاپ آمریکا 2019 و جام ملت های 2019 آفریقا به سازماندهی کاف، با مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا، تداخل زمانی دارد. لذا تصمیم گرفته شد تاریخ مسابقات در این دوره از بازی ها تغییر پیدا کند.

به این ترتیب بازی های رفت این مرحله که پیش از این مقرر بود در تاریخ های 17 و 18 ژوئن (27 و 28 خرداد) برگزار گردد به تاریخ 5 و 6 آگوست (14 و 15 مرداد) و بازی برگشت که مشخص شده بود در روزهای 24 و 25 ژوئن (3 و 4 تیر ماه) برگزار گردد، به تاریخ 12 و 13 آگوست (21 و 22 مرداد ماه) منتقل می گردد.

از این روند کار این گونه بود که با توجه تغییر فصل فوتبال در رقابت های داخلی، تیم های ایرانی و تیم های دیگر درغرب آسیا با شرایط مشابه در صورت صعود از مرحله یک هشتم، برای مرحله یک چهارم پایانی، فهرست جدیدی را برای کنفدراسیون ارسال می کردند.با تغییر برنامه کنونی، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ارسالی اعلام نموده باشگاه های غرب آسیا می تواند در صورت صعود از مرحله گروهی، در ثبت نام جدید، نفرات جدید را برای مرحله یک هشتم پایانی معرفی نمایند.

در حالی که همچنان مطابق با ماده 4 - 26 قوانین، امکان جابجایی بازیکنان برای تیم های صعود نمایند قبل از مرحله یک چهارم پایانی وجود دارد.

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 354

به "روی خوش ای اف سی به تیم های غرب آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روی خوش ای اف سی به تیم های غرب آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید