شریعتی: خواهش می کنیم ترددها و سفرهای غیرضروری لغو گردد

به گزارش تفطن، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: برای ایجاد بستری مناسب برای خدمت رسانی به بیماران باید محدودیت ها و پروتکل ها ظرف دو هفته جاری با جدیت دنبال گردد.

شریعتی: خواهش می کنیم ترددها و سفرهای غیرضروری لغو گردد

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن دعوت از مردم برای همکاری با اجرای محدودیت های ابلاغی اعلام کرد: متاسفانه در طی چند هفته اخیر شاهد افزایش قابل توجه تعداد قربانیان و مبتلایان به بیماری کرونا در سطح کشور هستیم. متاسفانه براساس آمارها نیز تعداد قابل توجهی از بیماران در بیمارستان ها دارای شرایط نامناسبی هستند. این آمارها به ما هشدار می دهد که باید پروتکل ها با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی در ادامه اظهار کرد: برای کنترل رشد آمار مبتلایان و قربانیان این بیماری انتظار داریم تا همه هموطنان در این دو هفته در اجرای محدودیت ها همکاری داشته باشند. باید ترددها و رفت و آمدهای غیرضروری در این مدت لغو شود و همه دست به دست هم داده و محدودیت ها را اجرایی کنیم.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: کادر درمان نیز در این چند ماه به شدت تحت فشار بودند. برای کنترل آمارها و ایجاد بستری آرام به منظور خدمت رسانی بهتر کادر درمانی به مردم ضروری است که پروتکل ها و محدودیت ها به طور دقیقی اجرایی شود.

شریعتی در انتها تاکید نمود: از مردم خواهش می کنیم در این مدت از سفرهای غیرضروری نیز پرهیز نمایند تا بتوانیم رشد آمار را کنترل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1632

به "شریعتی: خواهش می کنیم ترددها و سفرهای غیرضروری لغو گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریعتی: خواهش می کنیم ترددها و سفرهای غیرضروری لغو گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید