فولاد ، پرسپولیس؛ اهوازی ها در اندیشه تداوم رکورد نباختن در خانه

به گزارش تفطن، خبرنگاران/خوزستان تیم فوتبال فولاد در هفته اول لیگ بیست و یکم به مصاف پرسپولیس می رود و در اندیشه حفظ رکورد نباختن های خود در خانه است.

فولاد ، پرسپولیس؛ اهوازی ها در اندیشه تداوم رکورد نباختن در خانه

فولاد امروز (جمعه) در دیداری خانگی و در اولین بازی خود در فصل بیست و یکم لیگ برتر پذیرای پرسپولیس است. تیمی که فولاد آخرین شکست خانگی اش مقابل همین تیم در فصل نوزدهم بود و از آن بازی به بعد نیز به حریفی شکست ناپذیر و سخت برای رقبا در خانه تبدیل شدند و توانستند تا آخرین بازی خانگی خود در لیگ بیستم، تعداد نباختن های خود در خانه را به عدد 25 رساند.

به گزارش خبرنگاران، فولاد برای لیگ بیست و یکم به عبدالله ویسی سپرده شده است. ویسی که تیمی را در اختیار گرفت که به دلیل بسته بودن پنجره باشگاه نتواستند بازیکنی را به جمع خود اضافه کنند و از طرفی چند مهره خوب خود را هم از دست داده بودند اما فولاد بدون توجه به این مسائل و با انگیزه، به موفقیت در فصل نو لیگ برتر امیدوار است.

فولاد و پرسپولیس امروز در حالی رو روی هم قرار می گیرند که این دیدار برای دو تیم بسیار حائز اهمیت است و برد بازی می تواند انگیزه دو تیم را برای ادامه لیگ بیشتر کند. البته فولادی ها از این حیث که می خواهند رکورد 25 هفته نباختن در قلمروشان را نیز حفظ کنند با انگیزه دوچندان پا به زمین می گذارند.

باید دید پرسپولیس قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر، در خانه فولاد متوقف می شود و فولاد فرایند شکست ناپذیری اش در خانه را حفظ می کند یا شرایط دیگری برای فولادی ها در راه حفظ رکوردشان رقم می خورد. فولاد اگر بتواند در این فصل نیز همین فرایند نباختن در خانه را حفظ کند، می تواند این رکورد را از دست تیم های سپاهان و پرسپولیس که بیشترین شکست ناپذیری در خانه را تجربه کرده اند، خارج کند و از این حیث در صدر قرار بگیرد.

فولاد از ساعت 18 امروز در خانه به مصاف پرسپولیس می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2196

به "فولاد ، پرسپولیس؛ اهوازی ها در اندیشه تداوم رکورد نباختن در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد ، پرسپولیس؛ اهوازی ها در اندیشه تداوم رکورد نباختن در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید