مددی: خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیس آن شود، عکاس فولاد به فکری توهین کرد و مشغول استراق سمع شد

به گزارش تفطن، سرپرست باشگاه استقلال گفت که در دیدار تیم فوتبال این باشگاه با فولاد خوزستان، عکاس فولاد از آبی ها استراق سمع کرده است .

مددی: خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیس آن شود، عکاس فولاد به فکری توهین کرد و مشغول استراق سمع شد

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی در واکنش به صحبت های سعید آذری درباره اتفاقات دیدار فولاد خوزستان و استقلال گفت: صحبت های آذری بیشتر فرافکنی بود و دوست داشتم او حقایق را می گفت. آذری چند بار علیه مدیریت باشگاه ها صحبت کرد، اما بگوید در تیم های قبلی خود چه جنبه ای از درآمدزایی ایجاد کرده که مدعی باشگاه استقلال است و درباره مدیریت باشگاه استقلال صحبت می کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی با رد مذاکره باشگاه استقلال با سرمربی فولاد گفت: چه کسی با نکونام درباره سرمربیگری استقلال صحبت کرده است؟ تا جایی که من به عنوان مسئول اجرایی باشگاه در جریان هستم، هیچ یک از اعضای هیئت مدیره با نکونام مذاکره نکردند و نظر آنها از ابتدا روی فکری بوده است. آذری شرح بدهد چرا در کمیته اخلاق محروم شد؟ من مسئول اجرایی باشگاه استقلال هستم و بابت این بداخلاقی، سناریوسازی باشگاه فولاد و ایجاد فضای رقت بار و ناامن در صحنه فوتبال کشور، از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه اگر بنا به عذرخواهی بود، فولاد باید بابت اتفاقات غیرفوتبالی رخ داده در ورزشگاه میزبان عذر بخواهد، شرح داد: من از این بابت عمیقاً متأسفم. اتفاقاتی که برابر فولاد افتاد، به مثابه کوه یخی بود که بسیاری از صحنه های زشت در آن دیده نشد و عدالت فوتبالی در آن نبود. چه اتفاقی افتاد که فکری به این شکل برآشفته شد؟ مگر فضای امن نیمکت استقلال برای استقلال نیست؟ آقای میم الف در آن فضا چه می کرد؟ او به نوعی استراق سمع می کرد و ما این را اتفاق بد فوتبالی می دانیم.

مددی با بیان اینکه آذری باید فکری به حال نیمکت فولاد کند تا از این پس، صحنه های غیرفوتبالی رخ ندهد، گفت: مطمئنم هر تیمی جلوی فولاد صف آرایی کند، دیگر به جنبه های فنی نگاه نمی کند و به فکر چاره ای برای حواشی می افتد. آذری بازی با کلمات را بلد است. من استرس ندارم و به خاطر گرما عرق کردم.

وی درباره عکاس باشگاه فولاد خوزستان مدعی شد: مسعود اکبری که سال 92 با حکم کمیته انضباطی، به خاطر کارت به کارت کردن در تیم راه آهن و تغییر نتایج فوتبال دو سال محروم شده، کنار تیم شما چه می کند و چه نقشی در فولاد دارد؟ آغازکننده تنش در حین بازی، همین فرد به ظاهر عکاس بود که در وقفه ایجاد شده در مسابقه، به سرمربی ما توهین کرد. او سپس مشغول استراق سمع شد، از ما فیلم گرفت و با ارسلان مطهری درگیر شد.

سرپرست باشگاه استقلال که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، در ادامه بیان نمود: با حضور این افراد در کنار تیم فولاد، باید به باشگاه ذوب آهن حق بدهیم که تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کند. بابت اتفاقات رخ داده عمیقاً متأسفم. این ماجرای پخش صدای مشکوک اجی مجی لاترجی را کجای دلم بگذارم؟ چرا هر هفته یک عضو کادر فنی فولاد اخراج می شود؟ این چه تاکتیکی است؟ آیا در گذشته هم این چنین بوده است؟

مددی که چند بار تماس تلفنی او با برنامه قطع شد، در مورد این موضوع گفت: دوستان فولاد بودند که اجازه نمی دادند صدای حقانیت باشگاه استقلال به گوش مردم ایران برسد! من فرهنگی هستم و نمی توانم به سادگی از ظلمی که در بازی با فولاد در اهواز به ما شد، بگذرم. آقای آذری! شما استاد بیانیه نویسی هستید. چگونه می گویید اهل بیانیه نویسی نیستم. شما میزبان بودید و باید عذرخواهی کنید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در ادامه افزود: این چه رفتاری بود که در ورزشگاه با استقلال کردید که هر عضو نیمکت، یک وظیفه سخیف بر عهده بگیرد؛ یکی استراق سمع، یکی ایجاد بلوا و یکی کاور کردن موضوع. آیا این فوتبال پاک شماست؟ شما که مدعی العموم استقلال، پرسپولیس، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هستید و درباره زمین و زمان مصاحبه می کنید، می خواهید برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال هم ثبت نام کنید. پاسخ بدهید موضوع استخدام آقای کارت به کارت و جادوگری چیست؟

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه چرا آذری این همه مصاحبه می کند، خطاب به او گفت: شما درباره اخلاق پُست می گذارید و نامزد ریاست فدراسیون فوتبال می شوید. خدا به داد فوتبالی برسد که شما رئیس آن شوید! مگر خوزستانی های عزیز مدیران کارنامه دار و کاربلد چون مسعود رضاییان ندارند که باید از شهر دیگری مدیرعامل بیاورند؟ به سرمربی ما انواع توهین ها شد. آیا باید سر سرمربی ما بریده شود یا کسانی که به این حواشی دامن زدند؟

مددی با انتقاد مجدد از مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان نمود: آذری در امور مدیریتی باشگاه استقلال و نحوه عملکرد ما دخالت کرد که برای او متأسفم. او کارش را یاد گرفته و به طرف مقابل حمله می کند، اما دفاعی ندارد و من پاسخ هایم را دریافت نکردم. از همه هواداران و مردم عزیز ایران بابت همه اتفاقاتی که در دیدار با فولاد افتاد، معذرت خواهی می کنم، اما این تمام ماجرا نبود و همه اینها یک کوه یخ بود.

باشگاه استقلال اینقدر بزرگ، متین و بااخلاق است که به راحتی عذرخواهی می کند.، وی ضمن بیان این جمله شرح داد: از سازمان لیگ، کمیته اخلاق و ارکان نظارتی خواهش می کنم به این مسائل ورود کند. فولاد نیمکت عجیب و غریبی دارد و رفتار آنها زیبنده فوتبال کشور نیست. هر کسی روی این نیمکت، وظایف خاصی بر عهده دارد و کاری غیرفوتبالی انجام می دهد. تقاضا دارم به این قضیه ورود کنند تا شاهد صحنه های رعب آور در فوتبال کشور نباشیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد شرایط شیخ دیاباته گفت: صبح روز یکشنبه، کمیته انضباطی درباره رسیدگی به شرایط این بازیکن برگزار گشت و اعضای کمیته، دفاعیات دیاباته را شنیدند. او پس از این نشست، با هماهنگی سرمربی تیم در تمرینات شرکت کرد و هیچ مسئله ای برای بازی با ماشین سازی ندارد. دیاباته با صلاحدید کادر فنی می تواند در ترکیب استقلال قرار بگیرد و رأی مربوط به او هم هفته آینده صادر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1637

به "مددی: خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیس آن شود، عکاس فولاد به فکری توهین کرد و مشغول استراق سمع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیس آن شود، عکاس فولاد به فکری توهین کرد و مشغول استراق سمع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید