مهدی تاج: برخی منتظر اختلاف هستند تا در این فضا عقده گشایی نمایند!

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران،صحبت های میک مک درموت مربی بدنساز تیم ملی فوتبال ایران علیه حمید استیلی مدیر تیم فوتبال امید باعث شد تا اهالی فوتبال نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. مک درموت اعلام نموده بود: استیلی تیم ملی را با سیرک اشتباه گرفته است. پس از این صحبت ها، کارلوس کی روش نیز نسبت به نقدها از تیم ملی واکنش عجیبتری نشان داد تا رئیس فدراسیون فوتبال برای آرام کردن اوضاع مجبور به مصاحبه گردد.

مهدی تاج: برخی منتظر اختلاف هستند تا در این فضا عقده گشایی نمایند!

بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در واکنش به این اتفاقات گفت: شخصا باید بگویم که با بیان برخی الفاظ و ادبیات موافق نیستم. دیگر اینکه موضوع مهم این است که تصمیم گیری برای استفاده از امکانات مرکز ملی فوتبال بر عهده فدراسیون است و همه تیم های ملی می توانند از امکانات آن بهره ببرند. این را هم باید بپذیریم که سلیقه ها متفاوت است اما همه مقابل قانون می بایست مطیع باشند.

وی همچنین اضافه نمود: در این میان متاسفانه برخی منتتظرند اختلافی پبش بیاید تا اظهارنظر و بعضا عقده گشایی نمایند اما توصیه من این است اجازه بدهیم تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید پس از چندین دهه، قهرمانی در جام ملت ها و صعود به المپیک را به مردم هدیه دهند.

رییس فدراسیون فوتبال توضیح داد: تاکید می کنم استفاده از امکانات و زمین های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم های ملی است. با توجه به درخواست های تیم ها به دبیرکل و بر اساس اولویت های فنی و زمانی، برنامه ریزی لازم صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 226

به "مهدی تاج: برخی منتظر اختلاف هستند تا در این فضا عقده گشایی نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تاج: برخی منتظر اختلاف هستند تا در این فضا عقده گشایی نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید