میزبانی در آسیا امکان پذیر نیست، رسیدن به فینال واقعا سخت است

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی درباره گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2021 گفت: باید تاکید کنم در این رقابت ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم ها همه قابل احترام هستند و نمی گردد هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می آید حتماً خوب است و یک سری قابلیت ها دارد.

میزبانی در آسیا امکان پذیر نیست، رسیدن به فینال واقعا سخت است

مدیر باشگاه پرسپولیس ادامه داد: چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت ها و افتخارات سال های گذشته را کامل کنیم.

وی افزود: قدرت های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه های نجومی در رقابت ها حضور پیدا می نمایند. راه پیدا کردن به فینال واقعاً سخت است و کار خیلی سختی است. با کوچک ترین اشتباه از دور خارج می شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتماً تدارک آنها نیز ویژه تر خواهد بود.

افشین پیروانی اعلام نمود: تیم، باشگاه و طرفداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آنچه که لیاقتش را دارد برسد. در خصوص بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعاً ما هم دلمان می خواهد میزبان بازی های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1762

به "میزبانی در آسیا امکان پذیر نیست، رسیدن به فینال واقعا سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی در آسیا امکان پذیر نیست، رسیدن به فینال واقعا سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید