نفت آبادان با وجود مسائل تیم خوبی است

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ شامگاه امروز پس از پیروزی سه بر دو تیمش در مقابل پیکان در جمع خبرنگاران افزود: به بازیکنانم تبریک می گویم، بازی راحتی نبود، پیکان تیم بسیار خطرناکی برای ما بود. این تیم مسائل زیادی را برای پرسپولیس و سپاهان ایجاد کرده بود اما بازیکنانمان آنچه را که از آنها خواسته بودیم، انجام دادند.

نفت آبادان با وجود مسائل تیم خوبی است

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

وی اظهار کرد: بازیکنانمان در نیمه نخست بازی پرس شدیدی انجام دادند و در نیمه دوم پس از اینکه نتیجه به نفع مان بود، عقب نشستیم، 90 دقیقه پرس کردن کار بسیار سختی است اما بازیکنان ما به خوبی از عهده این کار برآمدند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان توضیح داد: از اینکه این برد بسیار بزرگ نصیب ما شد خوشحالم، اگرچه شاید تیم پیکان در ظاهر تیم بزرگی نباشد اما تیم خطرناکی است و هر توپی که لو می دادیم ما را سخت تنبیه می کردند.

اسکوچیچ با بیان اینکه یک بار دیگر نشان دادیم که با وجود تمام مسائل تیم بسیار خوبی هستیم، درباره فاصله کم میان بازی ها یادآور شد: مشکل زیادی برای ریکاوری به وجود نمی آورد و فاصله زمانی مناسبی میان بازی ها وجود دارد. مشکل ما این است که میان بازی ها نمی شود خیلی خوب تمرین کرد، این طبیعی است که بعضی بازیکنان که از مصدومیت برمی گردند با مشکل کار کنند، امروز مصطفی احمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم با اینکه در 4-5 بازی اخیر از بهترین بازیکنان ما بود.

وی گفت: با وجود تمامی مسائلی که داریم و زمان بسیار کمی که میان بازی ها وجود دارد و نمی شود خوب تمرین کرد اما به طور واقعی خوب کار می کنیم. بیش از اینکه به ریکاوری مربوط باشد به فاصله زمانی بسیار کمی که بین بازی ها وجود دارد و نمی شود خوب تمرین کرد مربوط است و در این زمینه بیشتر مشکل داریم.

وی درباره دلیل به کارگیری میلاد جهانی اضافه نمود: او هم یک بازیکن مثل بقیه بازیکنان است. من با چشمان خودم او را می بینم و اعتقاد دارم او مثل بقیه بازیکنان شانس یکسانی برای بازی کردن دارد. زمانی که تعویض انجام می دهم به فکر میلاد نیستم به فکر تیم نفت آبادان هستم. من بازیکنان را انتخاب نمی کنم خودشان من را مجبور می کنند که از چه کسی برای بازی کردن استفاده کنم. این به عملکرد بازیکن بستگی دارد و من با هیچ کسی مشکل ندارم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: من از آنها چیزهایی می خواهم که بایستی انجام دهند. هیچ وقت از بازیکنان چیزی که در توان شان نیست نمی خواهم اما هر کسی بایستی کار کند اگر شما درباره میلاد جهانی از من سؤال می پرسید او سه روز پیش گفته بود که می خواهم از اینجا بروم. آیا به نظر شما بایستی بگذاریم که او بازی کند. حتی من به این مسئله توجه نکردم اما امروز از من چیز متفاوتی خواست تا انجام بدهم. ما بدون وینگر بازی کردیم. وینگرهای ما در کار دفاعی خوب کار می کردند، می رفتند و می آمدند اما میلاد از آن دسته بازیکنانی نیست که در این بخش به کار ما بخورد.

اسکوچیچ در واکنش به اینکه میلاد جهانی از بازیکنان محبوب آبادان است، توضیح داد: برای چه بایستی بگذارم او برود او بایستی مانند بقیه کار و تلاش کند، حرف نزند و کار کند. بعضی از بازیکنان در اینجا مثل خانم ها هستند، از خانم ها عذرخواهی می کنم. وقتی بازی نمی کنند شروع به گریه کردن می کنند. آنها باید کار کنند، زحمت بکشن، تنها همین و بس.

وی یادآور شد: جهانی پس از بازی با تراکتور هم با نساجی بازی کرد و هم با پرسپولیس؛ اگر فکر می کنید در نیمه دوم به عنوان بازیکن جانشین بایستی وارد بازی شود در اشتباهید. هر بازی شرایط متفاوتی دارد. گاهی اوقات نیاز است که ما با دو بازیکن پشت مهاجم بازی کنیم، از او استفاده می کنم. وینگرهای پیکان خوب کار می کردند و من مجبور بودم با سه هافبک وسط بازی کنم و او در سیستمی که دو دفاع چپ و راست ما بایستی بروند و بیایند نمی تواند کار کند. نباید اینها را توضیح بدهم. میلاد نیز بازیکنی است مثل بقیه بازیکنانی که ما در خدمت داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان همچنین درباره شرایط بختیار رحمانی گفت: او در زانویش مشکل پیدا کرده و مصدوم است. او در تمرین مصدوم شد. اگر بخواهم از بازیکنی استفاده کنم آن بازیکن بایستی در سلامت کامل باشد. قبل از اینکه بخواهم به تک تک بازیکنان فکر کنم، به تیمم فکر می کنم. تیمم تیم خوبی است.

وی درباره اینکه آیا بهتر نیست برای تیم ملی از سرمربی ایرانی استفاده شود، گفت: در مورد تیم ملی هیچ نظری ندارم و صحبت نمی کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 895

به "نفت آبادان با وجود مسائل تیم خوبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت آبادان با وجود مسائل تیم خوبی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید