نمایش خودروهای تاریخی در نمایشگاه گردشگری پارس

به گزارش تفطن، نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس با بیان اینکه در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس شرکت خواهیم کرد، از نمایش خودروهای تاریخی در این نمایشگاه اطلاع داد.

نمایش خودروهای تاریخی در نمایشگاه گردشگری پارس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ایسنا ، نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس گفت: این کانون با شعار اشاعه سفرهای پاک و مقرون به صرفه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی حضور پررنگی در نمایشگاه بین المللی پارس خواهد داشت.

عبدالکریم یگانه با بیان اینکه این کانون جزو ساختارهای اصلی هر کشوری است و نبود آن موجب می گردد تا روند آمد و شد با هر وسیله نقلیه قطع گردد، اضافه نمود: این کانون از بدو تاسیس تا به امروز نماینده چندین نهاد بین المللی از جمله فدراسیون اتومبیلرانی و اتحادیه بین المللی جهانگردی بوده است.

وی ادامه داد: متاسفانه سال ها نماینده و شعبه ای در فارس نداشتیم و نمایندگانی در آژانس ها فعالیت می کردند اما طی دو سال اخیر، این کانون در فارس نیز فعال شد. این کانون وظیفه برپایی نمایشگاه های بین المللی از جانب ایران در تمام کشورها را دارد.

نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس توضیح داد: مبارزه با ایران هراسی و معرفی توانمندی ها را در دستور کار این کانون قرار داده ایم که خوشبختانه موفقیت های خوبی هم حاصل شده است.

یگانه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس گفت: سال جاری شرکت توسعه گردشگری فارس برنامه محور برای برگزاری این نمایشگاه ورود نموده است.

وی افزود: در این نمایشگاه دفتر مدیریت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، فعالیت ها، خدمات و توانمندی ها برای عموم علاقه مندان در قالب کارگاه های توجیهی و در راستای دانش افزایی تشریح می گردد.

به گفته نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس، خودروهای تاریخی که میراث فرهنگی ما محسوب می شوند و کمپرهای کانون نیز در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می گردد.

وی بعلاوه خاطرنشان کرد: فروشندگان و تولیدکنندگان تجهیزات سفر نیز می توانند در نمایشگاه گردشگری پارس غرفه داشته باشند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 20 آذر 1402 بروزرسانی: 20 آذر 1402 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2601

به "نمایش خودروهای تاریخی در نمایشگاه گردشگری پارس" امتیاز دهید

144 کاربر به "نمایش خودروهای تاریخی در نمایشگاه گردشگری پارس" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش خودروهای تاریخی در نمایشگاه گردشگری پارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید