وام یک میلیونی 17.1 میلیون سرپرست خانوار فردا واریز می شود

به گزارش تفطن، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با بررسی پیامک های متقاضیان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی کرونا فهرست 17 میلیون و 153 هزار و 21 سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد.

وام یک میلیونی 17.1 میلیون سرپرست خانوار فردا واریز می شود

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: پس از بررسی پیامک های متقاضیان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی ویژه کرونا، ظهر امروز لیست 17 میلیون و 153 هزار و 21 نفر سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی، از ظهر فردا به حساب مردم عزیز واریز شود. واریز درخواست های دریافتی پس از امروز نیز از 10 اردیبهشت ماه انجام می شود.

بعد از اعلام رئیس جمهور مبنی بر اینکه به سرپرستان خانوار های یارانه بگیر وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی پرداخت می شود، پیامکی با سرشماره V.REFAH برای سرپرستان خانوار یارانه بگیر ارسال شد که اگر مایل به دریافت این وام هستید، شماره ملی سرپرست خانوار به سرشماره 6369 و با تلفن همراه متعلق به سرپرست خانوار ارسال شود که با توجه به اینکه عده زیادی از سرپرست خانوار چندین سیم کارت برای خود داشتند، حدود 80 میلیون پیامک به وزارت رفاه ارسال شده بود که طبق اعلام وزیر رفاه، از این تعداد برای 17.1 میلیون سرپرست خانوار وام یک میلیونی پرداخت می شود.

این وام با کارمزد 4 درصد و 30 ماهه بوده که از تیرماه ماهانه 35 هزار تومان از حساب یارانه خانوار ها کسر می شود.

همچنین برای 4 میلیون خانوار شناخته شده، وام بیشتری پرداخت می شود که برای خانوار های دو و سه نفره یک و نیم میلیون تومان و برای خانوار های چهار نفره و بیشتر 2 میلیون تومان وام پرداخت می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1268

به "وام یک میلیونی 17.1 میلیون سرپرست خانوار فردا واریز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام یک میلیونی 17.1 میلیون سرپرست خانوار فردا واریز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید