پیشنهاد خطرناک دستیار صوتی آمازون به دختربچه 10 ساله

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، گاهی اوقات افراد از دستیار هوشمند صوتی آلکسا سوالی می پرسند و در پاسخ با چالش هایی روبرو می شوند. اما هنگامیکه آلکسا به دختر 10 ساله توصیه کرد یک چالش خطرناک تیک تاک را انجام دهد، وی شوکه شد.

پیشنهاد خطرناک دستیار صوتی آمازون به دختربچه 10 ساله

کریستین لیودال درباره این رویداد توئیتی نیز منتشر نموده است. به گفته او آلکسا به دخترش گفته یک شارژر موبایل را تا نیمه در پریز قرار دهد و سپس یک سکه را روی بخشی که از پریز بیرون است، بگذارد.

سال گذشته این چالش پریز یک ترند تیک تاک در آمریکا بود. سخنگوی آمازون در بیانیه ایمیلی نوشته است: این توئیت جعلی نیست. اما چالش مذکور دیگر انجام نمی گردد. به محض اینکه از مشکل با خبر شدیم، برای حل آن اقدام کردیم.

لیودال ادعا می نماید و او و دخترش مشغول انجام چالش های فیزیکی بودند که آلکسا به آنها پیشنهاد خطرناک را داد.

به گفته آمازون آلکسا از بینگ به عنوان موتورجستجوی پیش فرض برای تمام جستجوهایش استفاده می نماید و این شرکت از کاربران یاری خواسته تا پاسخ های دستیار صوتی اش را ارتقا دهد.

در بیانیه این وب سایت آمده است: مشتریان ما می خواهند آلکسا هوشمند تر گردد و در انجام فعالیت های روزانه کارآمدتر باشد. برای این منظور از درخواست های کاربران به آلکسا برای آموزش فناوری شناسایی صوت و سیستم های درک زبان با استفاده از ماشین یادگیری استفاده می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2262

به "پیشنهاد خطرناک دستیار صوتی آمازون به دختربچه 10 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد خطرناک دستیار صوتی آمازون به دختربچه 10 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید