ژاپنی ها به اشتباه 1400 دلار از آمریکا دریافت کردند

به گزارش تفطن، سازمان امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه چکهایی به مبلغ 1400 دلار به برخی شهروندان ژاپن پرداخت کرد.

ژاپنی ها به اشتباه 1400 دلار از آمریکا دریافت کردند

به گزارش اسپوتنیک، فایننشال تایمز می نویسد، سازمان امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه برای هزار و 400 بازنشسته ژاپنی چک 1400 دلاری ارسال کرده است.

این روزنامه با استناد به نماینده ای از یکک بانک ژاپنی گزارش داد صف هایی در برخی شعبه های توکیو ایجاد شده است که کارمندان مجبور به پردازش چک های ارزی هستند.

از جمله کسانی که پول دریافت می کردند ژاپنی هایی بودند که قبلاً در ایالات متحده زندگی می کردند اما مدتها پیش این کشور را ترک کردند. بر اساس اظهارنامه مالیاتی که توسط ساکنان ثبت شده چک به آنها ارسال می شود.

به گفته Nikkei Asia ، چک ها توسط ژاپنی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005 ، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد ، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه ، شهروندان ژاپنی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

به گفته Nikkei Asia، چک ها توسط ژاپنی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه شهروندان ژاپنی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

سازمان امور مالیاتی این اشتباه را پذیرفت و خواستار لغو و برگشت چک از خارجی ها شد. در همان زمان، این بخش مشخص نکرد که برای کسانی که پیش از این مبالغی را دریافت کرده اند، چه کاری باید انجام شود.

این اولین خطای پرداخت در ایالات متحده نیست. سال گذشته نیز شرایط مشابهی بوجود آمد، زمانی که دولت قبلی به ریاست ترامپ به ترتیب 1200 و 600 دلار به آمریکایی ها در مارس و دسامبر وجوه حمایتی پرداخت کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1948

به "ژاپنی ها به اشتباه 1400 دلار از آمریکا دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپنی ها به اشتباه 1400 دلار از آمریکا دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید