ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود

به گزارش خبرنگاران، محسن مومنی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: اگرچه به صورت مقطعی یعنی دو تا سه روز با کمبود دارویی روبرو شدیم اما توانستیم در نهایت دارو را با ارز 4200 تومان به کشور وارد کنیم.

ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود

وی با بیان اینکه نمی توان اعلام نمود که ذخایر دارویی ما تا چه تاریخی پاسخگوی احتیاج مردم است، ادامه داد: بسته به نوع دارو ذخایر دارویی متفاوت است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان توضیح داد: تمام کوشش ما بر این است که دارو که موجود نیست را ظرف 24 ساعت تا دو روز وارد سازیم.

وی اعلام نمود: شرکت های زیر نظر هلال احمر خود وارد کننده دارو با ارز 4200 تومان هستند و در حال حاضر مشکلی در تامین داروی بیماران خاص نیست.

مومنی از تشکیل خانه هلال احمر با رویکرد فعالیت های رسانه ای و خبرنگاران اطلاع داد و افزود: دو پروژ جدید شامل؛ مرکز جدید EOC و ساختمان هلال احمر نجف آباد افتتاح می گردد.

وی خواهان تقویت و قوت رابطه بین رسانه و جمعیت هلال احمر گردید و افزود: امروز آموزش تخصصی به خبرنگاران بسیار پر اهمیت است زیرا رسانه بهترین نقش را در اطلاع رسانی صحیح در حوادث و مدیریت بحران دارد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود"

به گزارش خبرنگاران، چند روز پیش جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران به خبرنگاران گفت که قصد دارند تا پس از بررسی های لازم به همه هتلها اعلام کنند که از گردشگران خارجی نرخ ارزی دریافت شود. مانند همه کشورهای دیگر. اما این اقدامی بود که از مدتی است هتلداران آن را انجام می دهند...

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در سومین نشست کانون های فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به حضور دکتر فرهانی معاون وزیر بهداشت در بخشی از این نشست گفت: برنامه جامع آموزشی تحت عنوان نظام نامه آموزشی کانون های فرهنگی از مهر ماه به دانشگاه ها ابلاغ می گردد و پس از آن همه فعالیت های...

به "ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ذخیره دارویی هلال احمر جوابگوی بیماران خواهد بود

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید