مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان

به گزارش تفطن، خبرنگاران: شرکت اچ دی سی هولدینگ ایتالیا، که مالکیت باشگاه جنوای این کشور را هم در اختیار دارند، خواستار خرید سهام کامل باشگاه ملوان هستند.

مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تفطن از انزلی، صادق درودگر به همراه نمایندگانی از شرکت HDC Holding ایتالیا در منطقه آزاد بندرانزلی حضور یافتند و با تفطن به گفت وگو پرداختند.

مدیرعامل پیشین ملوان در باره نحوه فعالیت این شرکت ایتالیایی اظهار کرد: این شرکت در بخش های مختلف از جمله فوتبال سرمایه گذاری می نماید و باشگاه جنوا یکی از باشگاه های وابسته به این شرکت است.

صادق درودگر اضافه نمود:این شرکت در ابتدا تمایل به مالکیت باشگاه پرسپولیس داشت که با توجه به شرایط خاص باشگاه پرسپولیس و شرط واگذاری 49 درصدی آن از خرید این باشگاه منصرف شدند و من باشگاه ملوان را به آنها پیشنهاد دادم.

وی گفت: دو عامل در خرید باشگاه ملوان از سوی شرکت مذکور موثر است که عامل نخست مسئولان محلی بندرانزلی و موافقت آنها و فراهم کردن شرایط این انتقال و عامل دوم نظر خود مدیران شرکت با توجه به امکانات سرمایه گذاری منطقه و ظرفیت انزلی و باشگاه ملوان است.

مدیرعامل پیشین ملوان توضیح داد: این شرکت روی هر باشگاهی که نظر داشته باشد خواهان خرید 100درصد سهام است و به هیچ وجه قبول نمی نماید که درصدی از سهام در اختیار بخش دولتی باشد.

درودگر اعلام کرد: در خصوص امکان وجود منع قانونی برای واگذاری 100درید سهام به شرکت خارجی هم می توان یک شرکت ایرانی-خارجی تاسیس کرد و 100 درصد سهام را در اختیار آن قرار داد.

وی در خصوص اینکه در حال حاضر 70 درصد مالکیت باشگاه در اختیار شخص آقای محجوب است، گفت: آقای محجوب عنوان کردند من از باشگاه رفته ام و با توجه به اینکه وی انسان صادق و راستگویی هستند بنابراین سهام باشگاه آماده واگذاری است.

مدیرعامل سابق ملوان در پاسخ به این سئوال که در صورت خرید سهام باشگاه ملوان وی چه سمتی در باشگاه دارد، اضافه نمود: هدف من یاری به ملوان است، چه درون باشگاه باشم و چه نباشم به هر نحوی به ملوان یاری می کنم.

درودگر اعلام کرد: ما برای خرید سهام باشگاه با وزیر محترم ورزش گفت وگویی انجام دادیم و با استاندار گیلان دیدار می کنیم.

نماینده شرکت HDC Holding در خصوص اهداف سرمایه گذاری این شرکت در ایران، گفت: برای ما فوتبال بسیار مهم است و ابتدا روی تیم های لیگ برتر نظر داریم و در مرحله دوم ایجاد مدارس فوتبال برای سنین مختلف را برنامه ریزی و در حال حاضر در برزیل و ایتالیا مدارس فوتبال تاسیس نموده ایم.

نماینده شرکت ایتالیایی در خصوص شناختش از انزلی و باشگاه ملوان توضیح داد: ما می دانیم که ملوان در انزلی حامیان بسیاری دارد و در این شهر به تیم دیگری توجه نمی گردد.

وی اضافه نمود: در اینترنت بازی های ملوان در تهران را دیدم که چطور هوادارانش به شدت از تیم خود حمایت می نمایند و این خیلی مهم است که تمام شهر از تیم شان حمایت دارند.

به گزارش تفطن،در ادامه هیئت ایتالیایی سرمایه گذار به همراه صادق درودگر به استادیوم تختی رفتند و ضمن بازدید از امکانات باشگاه با مسئولان هیئت فوتبال انزلی به گفت وگو پرداختند.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 597

به "مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان" امتیاز دهید

1 کاربر به "مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید