میلیاردر ایتالیایی به ایران آمد

به گزارش تفطن، خبرنگاران: ماریو مورتی پولگاتو، سیزدهمین ثروتمند ایتالیایی و رتبه 74 ثروتمند دنیا و صاحب یک برند ایتالیا به ایران آمد.

میلیاردر ایتالیایی به ایران آمد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار مالی تفطن، ماریو مورتی پولگاتو، مالک ثروتمند برند ایتالیایی که با داشتن یک میلیارد و 900 میلیون دلار از وی به عنوان سیزدهمین ثروتمند ایتالیای و 74 ثروتمند دنیا یاد می گردد روز گذشته به ایران آمد تا علاوه بر سرکشی به بازار خود در ایران، در یک سمینار که به منظور حضور وی در ایران برگزار شده بود شرکت کند.

وی درباره دلیل موفقیت خود گفت: داستان زندگی و موفقیت من از یک ایده ذهنی شروع و به یک پروژه دنیای تبدیل شد. همه موفقیت های مالی از از ذهن انسان منشا گرفته و هیچ محدویت و مرزی برای تحقق آن وجود ندارد.

مورتی پولگاتو اضافه نمود: جوان ها برای دست یابی به موفقیت های مالی ابتکارات مفید را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.البته اختراع کردن تنها به معنی خلق یک کالا نیست بله تغییر دادن آن نیز راهگشا است.

این مدرس کار آفرینی خاطر نشان کرد: به فعالین بخش مالی پیشنهاد می گردد که قبل از عرض محصولات خود در بازار مصرف آن را ثبت نمایند تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری به عمل آید.

سیزدهمین ثروتمند ایتالیای در پاسخ به سوال خبرنگار تفطن در باره اینکه در صادارت محصوات خود به ایران موارد فرهنگی و شرعی مسلمان مانند ذبح اسلامی در تهیه چرم مصرفی را در نظر دارد یا خیر، گفت: در صادارت محصولات خود به ایران قوانین حاکم محترم شمرده می گردد و سعی بر رعایت موارد فرهنگی و تربیتی داریم اما سوال شما تخصصی و فنی است و ایده ای برای پاسخ گویی به آن ندارم.

لک نماینده این شرکت ایتالیایی در ایران در این ارتباط گفت: با توجه به اینکه این کالا به کشورهای مسلمان مانند مالزی صادر و توسط مسلمانان اروپا مصرف می گردد، استانداردهای ذبح اسلامی در چرم مصرفی رعایت شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 723

به "میلیاردر ایتالیایی به ایران آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیاردر ایتالیایی به ایران آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید