هزینه نجومی برای اجاره اتاق مارک ویلموتس و مرسدس لاکچری!

به گزارش تفطن، کم کم هزینه های حضور مارک ویلموتس در ایران، رو می گردد و مهدی تاج، امیر مهدی علوی و ساکت که عامل حضور این مربی بودند، به طور کامل سکوت نموده اند و لام تا کام حرف نمی زنند.

هزینه نجومی برای اجاره اتاق مارک ویلموتس و مرسدس لاکچری!

به گزارش خبرنگاران ؛ مارک ویلموتس امروز در مصاحبه ای گفته از ایران شکایت نموده و منتظر پاسخ فیفاست. این مربی که مهدی تاج گفته بود نجیب است، حالا غرامت 6 میلیون یورویی از ایران در خواست نموده و به فیفا گفته فدراسیون سر او کلاه گذاشته. ویلموتس به اندازه ای که ایران به او بها داد و پول به پایش ریخت، به تیم ملی خدمت نکرد. حالا تعیین شده در مراسم استقبال از این مربی، فدراسیون هزینه های هنگفتی نموده است. این مربی قبل از امضای قرارداد، به تهران سفر کرد و سه روزی اینجا بود و پس از امضای قرارداد کشور را ترک کرد.فدراسیون به خاطر حضور او گرانترین مرسدس بنز تشریفات را روزانه 2.5 میلیون تومان اجاره کرد. این اما هزینه اصلی نبود. فدراسیون گرانترین سوئیت هتل اسپیناس پالاس را که هزینه هر شب اقامت آن 4 میلیون ناقابل بود، برای ویلموتس رزرو کرد. یعنی او برای سه روز ماندن در این اتاق، 12 میلیون تومان هزینه روی دست فدراسیون گذاشت. تازه بماند که ویلموتس در این سفر تنها نبود و وکیل و مربی دروازه بان هایش را همراه خود داشت. آنها هم در بهترین اتاق های هتل اسپیناس اقامت کردند و گرانترین غذاها را خوردند. هزینه های جانبی دیگری هم روی دست فدراسیون ماند. از جمله هزینه سی ای پی و یک پذیرایی لاکچری، هزینه بلیت رفت و برگشت آنها با پرواز فرست کلاس و....

با این حال مهدی تاج اخیرا منتقدان را تهدید نموده که دست آنها را رو خواهد نمود اما او، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون و همینطور ساکت که سه ضلع اصلی مذاکره و توافق با ویلموتس بودند، هیچ پاسخی به این ابهامات نمی دهند. علوی در حالی سکوت نموده که این روزها حتی در توئیتر جواب خبرنگاران خارجی را به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال می دهد!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1308

به "هزینه نجومی برای اجاره اتاق مارک ویلموتس و مرسدس لاکچری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه نجومی برای اجاره اتاق مارک ویلموتس و مرسدس لاکچری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید