کلینتون: بایدن همان کاری را می نماید که من در انتخابات 2016 کردم

به گزارش تفطن، نامزد دموکرات ها در انتخابات پیشین آمریکا تاکید نمود که جو بایدن همان مسیری را می رود که او در دوره قبلی در برابر دونالد ترامپ رفته و آن جمع کردن ائتلافی پر انرژی از رای دهندگان است.

کلینتون: بایدن همان کاری را می نماید که من در انتخابات 2016 کردم

به گزارش به نقل از شبکه خبری سی ان ان، هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا تاکید نمود که جو بایدن همان مسیری را می رود که او در دوره قبلی در برابر دونالد ترامپ رفته است.

کلینتون گفت: چیزی که پیروزی های بایدن در سه شنبه عظیم نشان داد ایجاد نوعی ائتلاف است که من در سال 2016 درست نموده بودم.

کلینتون اضافه نمود: این یک ائتلاف گسترده است. بیشتر کار هایی که برای سه شنبه عظیم احتیاج بود را من انجام دادم و این فرایند تا آخر ادامه داشت. جوبایدن هم دقیقا همان کار را می نماید، جمع کردن ائتلافی پر انرژی از رای دهندگان.

براساس گزارش سی ان ان، بایدن که کمی از رقبا عقب افتاده بود در انتخابات سه شنبه عظیم که هفته گذشته انجام شد همه را شگفت زده کرد و از برنی سندرز پیش افتاد. هیلاری کلینتون نیز در اولین سه شنبه عظیم در ژوئن 2016 همین فرایند را مقابل سندرز تکرار نموده بود.

نامزد دموکرات ها در انتخابات پیشین آمریکا گفت: اگر سندرز نامزد دموکرات ها گردد من قطعا از وی حمایت می کنم هرچند که مطمئن نیستم سندرز چنین درخواستی از من داشته باشد. با این حال وی گفت که جو بایدن احتمالا نامزد موثرتری برای دموکرات ها خواهد بود.

وی اضافه نمود: همانطور که قبلا نیز گفته ام، فکر نمیکنم که سندرز قویترین نامزد دموکرات ها در مقابل دونالد ترامپ باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1135

به "کلینتون: بایدن همان کاری را می نماید که من در انتخابات 2016 کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلینتون: بایدن همان کاری را می نماید که من در انتخابات 2016 کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید