از گسترش همکاری های ایران - بوسنی استقبال می کنیم

به گزارش تفطن، سفیر کشورمان در بوسنی هرزگوین ضمن بازدید. از روزنامه اسلوبوجنیه، با ویلدانا سلیم بگوویچ مدیر این روزنامه دیدار و گفت وگو کرد.

از گسترش همکاری های ایران - بوسنی استقبال می کنیم

به گزارش تفطن، سلیم بگوویچ ضمن خوشامدگویی به سفیر کشورمان تاکید نمود که ایران و بوسنی و هرزگوین به سبب وجود پیوندها و اشتراکات در زمینه های مختلف همکاری های بسیار خوبی با یکدیگر داشته اند.

سلیم بگوویچ با ارائه گزارشی از وضعیت این روزنامه اضافه نمود: روزنامه اسلوبوجنیه یکی از رسانه های معتبر در میان مردم بوسنی و هرزگوین است و موضوعات را در سطوح داخلی، منطقه ای و جهانی پوشش می دهد و هدف این روزنامه اطلاع رسانی صحیح و دقیق می باشد.

محمود حیدری سفیر کشورمان در سارایوو در این دیدار با اشاره به نقش مهم رسانه ها در تکوین افکار عمومی گفت: در دوره ای که حجم بالای اطلاعات و تنوع شبکه های اجتماعی موجب سوء استفاده برخی قدرت ها از رسانه ها گردیده است، جامعه نیازمند رسانه هایی است که به خوبی به رسالت خود در انتقال اخبار صحیح و ارتقاء بینش به مردم عمل نمایند.

سفیر کشورمان با اشاره به روابط دوستانه دو کشور ایران و بوسنی اضافه نمود: جمهوری اسلامی ایران از گسترش همکاری ها در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای با تکیه بر اشتراکات میان دو کشور استقبال می نماید و تقویت ارتباطات با رسانه ها از اولویت های سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو در حوزه دیپلماسی عمومی است.

در این دیدار حیدری ضمن قدردانی از نقش مثبت روزنامه اسلوبوجنیه آمادگی سفارت و نهادهای ایرانی در بوسنی هرزگوین را برای ارتقاء همکاریها با روزنامه اسلوبوجنیه و رسانه های مرتبط اعلام کرد.

روزنامه اسلوبوجنیه با 75 سال انتشار مستمر پرسابقه ترین روزنامه در کشور بوسنی و هرزگوین بوده و از طیف وسیعی از مخاطبان برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 182

به "از گسترش همکاری های ایران - بوسنی استقبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از گسترش همکاری های ایران - بوسنی استقبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید