اعلام آخرین شرایط استراماچونی از زبان رئیس هیات مدیره استقلال

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده که در حال حاضر در ترکیه به سر می برد، درباره آخرین شرایط بازگشت آندره استراماچونی گفت: در این چند روز کار سخت و پیچیده ای داشتیم. با یاری سرکنسول ترکیه و معاون وزیر خارجه آقای عراقچی و پیگیری آقای سلطانی فر و تماس های 10 دقیقه با بنده و سفارت ایران در ایتالیا منجر به این شد که مبلغ 107 هزار و 500 یورو را به سفارت ایتالیا منتقل کنیم.

اعلام آخرین شرایط استراماچونی از زبان رئیس هیات مدیره استقلال

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

وی اضافه کرد: روز گذشته به استراماچونی اعلام شد حسابی را باز کند و مبلغ در سفارت ایتالیا منتقل شده است. آنجا خاطرنشان کرد مبلغ 160 هزار یورو بوده که آن هم تامین شد. قرار شد استراماچونی امروز یک فقره چک از سفارت ایران در ایتالیا دریافت کند و پول به حسابش برود.

سرپرست باشگاه استقلال تاکید نمود: آنچه از نظر اقتصادی مطرح می شود، باشگاه استقلال با یاری همه توانسته است پول را در اختیار سفارت ایران در ایتالیا قرار بدهد و آقای بیات سفیر ایران هم دو روز گذشته جلسه ای با استراماچونی داشته است. بانکی را معرفی نموده اند و حساب باز شده است. قرار شد آقای ماچونی به سفارت ایران برود و چکی را دریافت و مبلغ را وصول کند و به ایران بیاید.

خلیل زاده درباره اینکه آیا استراماچونی شنبه روی نمیکت استقلال می نشیند؟ گفت: ان شاءالله که اینطور می شود. تمام کوشش بنده و دوستان این است. حتی آقای سلطانی راهی رم است و ان شاءالله اینطور بشود که چک را امروز دریافت کند و به حساب بگذارد و مسئله ای نخواهد بود. فقط بحث فسخ قرارداد است که اعلام شده قراردادش به یک سال کاهش یابد. قرار شد ایمیلی را به وکیلش بزنیم و بعد از حضورش در تهران قراردادش یک ساله شود.

وی که با برنامه ورزش و مردم تبادل نظر می کرد، یادآور شد: استراماچونی خواسته دیگری ندارد. ما تمام روش ها را پیگیری کردیم. حواله قبلی را هم که زده بودیم برگشت خورد. استراماچونی آمادگی اش را ندارد از شرکت هایی که در کشورهای دیگر است، به حسابش پول واریز شود. ایشان دنبال این است پول قانونی به حسابش برود. تحریم های ظالمانه کار ما را سخت نموده است. تحریم ورزش ما را هم هدف قرار داده است.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سئوال که چند درصد به بازگشت استراماچونی امیدوار است گفت: درصد بالایی می بینم که به ایران برشود و تیم را راهنمایی کند چون آنچه در توان داشتیم را گذاشتیم. ان شاءالله امروز هم تمام می شود و استراماچونی بر می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 920

به "اعلام آخرین شرایط استراماچونی از زبان رئیس هیات مدیره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آخرین شرایط استراماچونی از زبان رئیس هیات مدیره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید