حمایت بنیاد مستضعفان از 15 هزار خانواده کارگران فصلی و نیازمند مازندرانی

به گزارش تفطن، رئیس بنیاد مستضعفان از حمایت نقدی این بنیاد از 15 هزار خانواده کارگران فصلی و نیازمند استان مازندران خبر داد.

حمایت بنیاد مستضعفان از 15 هزار خانواده کارگران فصلی و نیازمند مازندرانی

به گزارش گروه اجتماعی تفطن، سید پرویز فتاح با اشاره به درخواست استاندار مازندران برای حمایت از کارگران فصلی و اقشار آسیب پذیر این استان اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا در کشور و آسیب دیدن بسیاری از مشاغل و همچنین افزایش فشار اقتصادی بر اقشار آسیب پذیر، با درخواست استاندار مازندران، مقرر شد برای 15 هزار خانوار نیازمند از جمله کارگران فصلی و دهک های پایین این استان هدیه نقدی حمایتی در نظر گرفته شود.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: طبق تصمیم اتخاذ شده، قرار شد برای این عزیزان، هدیه ای 5 میلیارد تومانی از سوی بنیاد مستضعفان در نظر گرفته شود و در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرد تا با مدیریت این نهاد به این عزیزان تقدیم شود.

وی گفت: بنیاد مستضعفان در این مدت تلاش کرده با بهره گیری از امکانات مردم عزیز کشور که در اختیار این بنیاد واقع شده است، برای مقابله با کرونا و همچنین جبران تبعات اقتصادی شیوع این بیماری، استفاده کند و در هماهنگی با دولت، اقشار ضعیف و دهک های پایین جامعه را مورد حمایت قرار دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1244

به "حمایت بنیاد مستضعفان از 15 هزار خانواده کارگران فصلی و نیازمند مازندرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بنیاد مستضعفان از 15 هزار خانواده کارگران فصلی و نیازمند مازندرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید