راهکارهای تسریع در فرآیند تحول دیجیتال با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ارتباطات آنالیز شد

به گزارش تفطن، با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی در سازمان فناوری اطلاعات و در ملاقات با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، راهکارهای تسریع در تحول دیجیتال و اجرای کامل دولت الکترونیکی آنالیز شد.

راهکارهای تسریع در فرآیند تحول دیجیتال با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ارتباطات آنالیز شد

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات میزبان میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و جمعی از معاونان این سازمان بود که برای آنالیز راهکارهای تسریع در تحول دیجیتال در نظام اداری کشور و اجرای کامل دولت الکترونیکی به ملاقات عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده بودند.

در این برنامه ابتدا حاضرین از مرکز ملی تبادل اطلاعات کشور بازدید کردند و سپس در نشستی پروژه ها و برنامه های در دست اقدام ازجمله در حوزه های دولت الکترونیکی و راه اندازی پنجره واحد خدمات دولت هوشمند تشریح و درباره آن ها گفت وگو شد.

در ادامه طرفین بر ضرورت تسریع در تحول نظام اداری کشور برای افزایش رضایت مندی مردم تأکید کردند و رمز تحقق چنین تحولی را نیز هوشمندسازی و اجرای کامل دولت الکترونیکی دانستند. زارع پور، در این جلسه خواهان ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر بین دستگاهی برای کنار زدن موانع پیش روی تحقق کامل دولت الکترونیکی در کشور شد.

لطیفی نیز با بیان اینکه برای تحول در دولت چاره ای جز هوشمندسازی نداریم بر آمادگی کامل سازمان اداری استخدامی برای همکاری با وزارت ارتباطات در تحقق تحول دیجیتال و استقرار کامل دولت الکترونیکی تأکید کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2280

به "راهکارهای تسریع در فرآیند تحول دیجیتال با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ارتباطات آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای تسریع در فرآیند تحول دیجیتال با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر ارتباطات آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید