صادقی: اگر اخراجی نمی دادیم، با اختلاف 2، 3 گل پیکان را می بردیم

به گزارش تفطن، بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید اگر تیمش در بازی مقابل پیکان 10 نفره نمی شد، می توانست حریف خود را با اختلاف دو، سه گل شکست دهد.

صادقی: اگر اخراجی نمی دادیم، با اختلاف 2، 3 گل پیکان را می بردیم

امیرعلی صادقی، بازیکن تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره تساوی بدون گل آبی پوشان مرکز مقابل پیکان در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر اظهارات مختلفی داشت. مشروح صحبت های او به توضیح زیر است:

تساوی استقلال مقابل پیکان را چطور ارزیابی می کنی؟

بازی خیلی خوبی بود. می توانست بهتر از این هم بگردد. هر دو تیم واقعا فوتبال بازی کردند. ما یکسری کارهای تاکتیکی در تمرینات خود انجام دادیم تا در این بازی بتوانیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم و برترین فرصت بود تا فاصله خود را از تیم دوم بیشتر کنیم اما با اخراجی که دادیم، تمام برنامه هایمان به هم ریخت و کار برایمان سخت شد.

به نظرت اخراج رافائل سیلوا چقدر در فرایند بازی تیم تاثیرگذار بود؟

100 درصد تاثیرگذار بود. ما اگر اخراجی نمی دادیم، با احترام به تیم پیکان، با اختلاف دو، سه گل می توانستیم حریف خود را شکست دهیم. پیکان تیم جوان و خوبی است. ما آمده بودیم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم چون بازی های به جای مانده تیم ما برای قهرمانی است و برای برد به میدان آمدیم اما کار ما سخت شد و حتی شانس بازنده شدن هم داشتیم ولی بازیکنان ما تا خاتمه بازی با تمام توان خود جنگیدند تا اختلافمان حفظ گردد چون اگر می باختیم، شرایطمان خیلی سخت می شد اما خدا را شکر این اتفاق رخ نداد و یک امتیاز در این بازی به دست آمد. تیم ما چون در کورس قهرمانی است، فشار زیادی را تحمل کردیم و امیدوارم در بازی های بتوانیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم.

در بازی استرس داشتی؟

استرس به خاطر 10 نفره شدن تیم بود. ما از این می ترسیدیم که اتفاق بدی رخ دهد. کار ما بعد از 10 نفره شدن خیلی سخت شد و ما بسیار کوشش کردیم تا نتیجه را حفظ کنیم و حتی پیروز میدان شویم. در این بازی طرفداران هم به استادیوم آمده بودند اما قسمت نشد که سه امتیاز این بازی را به آن ها هدیه دهیم تا مسرور به خانه هایشان برگردند. حضور تماشاگران خیلی خوب بود و بسیار به ما روحیه داد. از وقتی تیم 10 نفره شد تماشاگران خیلی ما را تشویق کردند و خیلی ناراحت شدم که نتوانستیم پیروز از زمین خارج شویم و این پیروزی را به طرفداران هدیه دهیم.

این بازی اولین بازی تو در استقلال مقابل تماشاگران بود. این اتفاق چه حسی برای تو داشت؟

حس خیلی خوبی داشت. طرفداران خیلی ما را تشویق کردند و وقتی آدم چنین جوی را می بیند، خیلی روحیه می گیرد. ما طرفداران خیلی خوبی داریم که همواره پشت ما بوده اند. امیدوارم تا خاتمه فصل همین طور باشد. ان شاءالله در بازی های بعدی، جبران و دل همه طرفداران را شاد می کنیم.

استقلال 6 بازی دیگر در لیگ برتر در پیش دارد. فکر می کنی تیم باید چه رویکردی در این بازی ها داشته باشد؟

ما باید برنامه ریزی و تمرینات خوبی برای این 6 بازی به جای مانده داشته باشیم. این 6 بازی خیلی حساس هستند. 6 فینال است و باید این 6 بازی را با پیروزی و پیروزیت پشت سر بگذاریم تا قهرمان شویم. ما تمام کوشش خود را می کنیم تا این بازی های به جای مانده را با پیروزیت پشت سر بگذاریم و در نهایت عنوان قهرمانی مسابقات را به دست بیاوریم و این قهرمانی را به طرفداران خود هدیه دهیم.

استقلال در ماه رمضان مسابقات جام حذفی را در پیش دارد. این رقابت ها را چطور می بینی؟

این مسابقات هم شرایط خاص خودش را دارد و تیم ها به رقابت می پردازند تا در این مسابقات پیروز شوند. هدف ما این است هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر قهرمان شویم و اگر دو قهرمانی می خواهیم باید تمام بازی های خود را با پیروزی و پیروزیت پشت سر بگذاریم و امیدوارم هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی به قهرمانی برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 خرداد 1401 بروزرسانی: 30 خرداد 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2369

به "صادقی: اگر اخراجی نمی دادیم، با اختلاف 2، 3 گل پیکان را می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: اگر اخراجی نمی دادیم، با اختلاف 2، 3 گل پیکان را می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید